Kişisel ve Kurumsal bazda, gelişen teknolojideki yeni gelişmelerden, sizin için faydalı olabilecek kampanyalardan laptop tamiri izmir buca sayesinde sürekli haberdar olacaksınız.Daha güvenli, verimli, hızlı ve kesintisiz çalışması için size tavsiyelerde bulunulacak. Kurumsal firmaların IT departmanları hakkında projeler sunarak daha kaliteli hizmet vermeniz için destek sağlamaktayız.

Forbes Teknik Servis olarak bilgisayar teknik servisi, notebook teknik servisi ve tablet teknik servisi de her aşamada yanınızdayız.

laptop tamiri izmir buca

Laptop Tamiri İzmir

İzmir Telefon, Tablet Teknik Servis Yedek Parça – Forbes Teknik Servis ve bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2007 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamız bilgisayar sektöründe kurulduğu günden bugüne kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla (7 gün 24 saat) en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

İzmir Telefon, Tablet Teknik Servis Yedek Parça Sağlayıcısı – Forbes Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize İzmir ilinde her semte bilgisayar teknik servis, notebook servis, tablet teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak laptop tamiri izmir hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasında anında destek alabileceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.

2000

MÜŞTERİ/YIL

1,154,000

MB VERİ KURTARMA

17,414

SAAT ÇALIŞMA

10,200

TAKİPÇİ

ÜSTÜN TEKNİK DESTEK

Forbes Teknik Servis olarak cihaz onarımı işlemleri oldukça kolay işliyor. Cihazınızın güvenliği için son teknoloji sistemler kullanıyoruz.

ESNEK YARDIM SEÇENEKLERİ

Forbes Teknik Serviste telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşerek cihazınızın arızası ile ilgili servis kaydınızı oluşturun.

UYGUN SERVİS ÜCRETLERİ

Cihazınız ortalama 30 dakika içinde onarılsın ve garantili olarak size teslim edilsin. İşlemler bittikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

MARKALARIMIZ

IPhone

SAMSUNG

XIaomI

HUAWEI