TABLET SERVİS HİZMETİ

Kullandığınız tablet bilgisayarın markası ne olursa olsun arıza nedenleri ve en kısa çözüm yollarına hakim teknisyenlerimiz, bir telefonunuz ile tablet tamiri çözümünü ayağınıza getirmektedir. Exper tablet tamiri, Acer tablet, Asus tablet, Casper tablet, Apple tablet, Dell tablet, HP tablet, Lenovo tablet, Sonny tablet, Toshiba table ve Samsung tabletlerinizin tüm arızalarında çözüm olmak için Forbes Teknik Servis ve tablet servisi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Cam ekranları, minimum donanım özellikleri, daha basit yazılımları ile çoğu kullanıcıyı rahatlatan tablet bilgisayarların da pek tabi arıza nedenleri bulunmaktadır. Boyutları ve genel yüzeyinin cam olması itibari ile darbelere, sıvı temasına, şarj ve batarya problemlerine daha çok rastlanan tablet bilgisayarların tüm arızaları ve çözümlerini Forbes Teknik Servis ve Tablet Servisi olarak İzmir halkına sunmaktayız.

Tablet bilgisayarda düşürme ve darbe nedeniyle oluşan ekran çatlama ya da kırılmalarını Forbes Teknik Servis olarak garantili orijinal ekran ile değişim vasıtasıyla çözüm sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin tabletlerinde oluşabilecek; pil sorunları, şarj girişinde bozulmalar ve şarj aleti temini, işletim sistemi kaynaklı tüm arızalarda uzman ve tecrübeli teknisyen kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hizmet yelpazemizde Akıllı telefonlar, Tabletler, için çözümler sunmaya başladık ayrıca endüstriyel cihazların tamir bakım onarımı pano ve ana kartların arıza tespitleri ile yerinde çözüm imkanları sunuyoruz ayrıca birçok bankanın bankamatik teknik servis hizmetlerini de üstlenmiş bulunuyoruz .

Tablet bilgisayarda düşürme ve darbe nedeniyle oluşan ekran çatlaması ya da kırılmasını Yakamoz İzmir Tablet Servisi olarak garantili değiştirmekteyiz.

2000

MÜŞTERİ/YIL

1,154,000

MB VERİ KURTARMA

17,414

SAAT ÇALIŞMA

10,200

TAKİPÇİ

ÜSTÜN TEKNİK DESTEK

Forbes Teknik Servis olarak cihaz onarımı işlemleri oldukça kolay işliyor. Cihazınızın güvenliği için son teknoloji sistemler kullanıyoruz.

ESNEK YARDIM SEÇENEKLERİ

Forbes Teknik Serviste telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşerek cihazınızın arızası ile ilgili servis kaydınızı oluşturun.

UYGUN SERVİS ÜCRETLERİ

Cihazınız ortalama 30 dakika içinde onarılsın ve garantili olarak size teslim edilsin. İşlemler bittikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

MARKALARIMIZ

IPhone

SAMSUNG

XIaomI

HUAWEI