Garantili bilgisayar servisi ile Masaüstü bilgisayar onarımına başlayan Forbes Teknik Servis teknolojinin gelişmesi sürekli takip etmektedir. Yaygınlaşan Dizüstü bilgisayar ve Tablet kullanımı öngörerek onarımı ile sürekli gelişen teknik donanımı ve yenilenen kadrosuyla uzun yıllardır sizinle. Mobil Cep Telefonu onarımını da bünyesine katarak gerek iç piyasada gerek ithalat yaparak orjinal yedek parça stoğunu zenginleştirmiştir. Müşterilere en uygun fiyat , en kaliteli işçilik ve hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Sürekli gelişen teknolojinin ihtiyaçları karşılamak adına hedeflerini yenileyen Forbes Teknik Servis yatırımlarını araştırma ve geliştirme yönünde yapmaya devamediyor. En hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak adına ,kadrosunu genişleten ve genç dinamik bir firmadır.

KALİTELİ TEKNİK SERVİS

İzmir Telefon, Tablet Teknik Servis Yedek Parça – Forbes Teknik Servis ve bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2007 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamız bilgisayar sektöründe kurulduğu günden bugüne kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla (7 gün 24 saat) en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

İzmir Telefon, Tablet Teknik Servis Yedek Parça Sağlayıcısı – Forbes Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize İzmir ilinde her semte bilgisayar teknik servis. notebook servis, tablet teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasında anında destek alabileceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.

Bilgisayarınızda yaşadığınız problemlerin ortadan kaldırılması noktasında verilecek servis hizmetlerinin kalitesi, sorunun çözülmesinde önemli bir kriteri ifade ediyor.

Günümüz bilgisayar garantili teknik servis hizmeti verdiğini iddia eden kuruluşların kurumsal bir imaj ortay koymadan vermiş oldukları hizmet, bilgisayar kullanıcılarının sorunlarını uzun vadeli değil, kısa ve geçici olarak çözüm sunmaktadır.

Bu tür kişilerin bilgisayar kullanıcılarının sorunlarını çözmedeki yaklaşım tarzının nedeni, ileriye dönük ikinci bir pazarı kendilerine mümkün kılmak istemeleridir.

Bu anlamda, bilgisayar destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların, kurumsal kimliğe sahip olan bilişim firmalarından gerekli hizmeti talep etmeleri, sorunlarının anlık veya kısa vadeli değil, ileriye dönük problemler çıkarmayacak şekilde çözülmesi anlamına gelecektir.

2000

MÜŞTERİ/YIL

1,154,000

MB VERİ KURTARMA

17,414

SAAT ÇALIŞMA

10,200

TAKİPÇİ

ÜSTÜN TEKNİK DESTEK

Forbes Teknik Servis olarak cihaz onarımı işlemleri oldukça kolay işliyor. Cihazınızın güvenliği için son teknoloji sistemler kullanıyoruz.

ESNEK YARDIM SEÇENEKLERİ

Forbes Teknik Serviste telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşerek cihazınızın arızası ile ilgili servis kaydınızı oluşturun.

UYGUN SERVİS ÜCRETLERİ

Cihazınız ortalama 30 dakika içinde onarılsın ve garantili olarak size teslim edilsin. İşlemler bittikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.