Müşterilerine, güvenilir, süratli, kaliteli, en iyi teknik servis ve uygun fiyatlı servis hizmetlerini sunmayı hedefleyen firmamız bünyesinde başta; notebook, tablet, monitör, scooter, projeksiyon, tv panel, iphone gibi arızalı ürünlerin tespiti ve onarımı, Anakart onarımı, LCD Ekran onarımı / değişimi, yazılım sorunları çözümü olmak üzere notebook ve tablet ürünlerinde karşılaşabileceğiniz tüm arızalara karşı çözümler üretilmektedir.

.

Bu Bölümden Tamir Talebi Oluşturabilir, Bizden Arızanız Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

Onarımım cihazımda veri kaybına neden olacak mı?

Forbes Teknik Servise bıraktığınız cihazlar veri kaybı yaşanmaz. Eğer böyle bir durum söz konusu olacaksa cihazınıza müdahale etmeden önce size konu ile ilgili bilgi verilecek onayınız doğrultusunda müdahale edilecektir. Ancak siz yinede cihazınızın yedeğini mutlaka alınız. en iyi teknik servis

Onarım konusunda herhangi bir garanti veriyor musunuz?

3 Ay bir süre için bir Garanti vereceğiz ve hatalı işçilikten doğan herhangi bir hatayı maliyetimiz pahasına gidermek için söz veriyoruz. Bununla birlikte, garanti yanlış kullanım ve kırılabilir ürünler için geçerli değildir.

Telefonun kilidini açma prosedürü nedir?

Cihazınızın Üzerinde Bulunan Şifre – Desen Şifresi – Hesap Mail Bilgisi – Oturum Açma Bilgileri Gibi Bilgileri Sizden Yazılı Olarak Whtasapp – SMS Üzerinden veya Mail Yolu İle Talep Ediyoruz Size Özel Bu Bilgileri Kesinlikle 3. Şahış veya Firmalarla Paylaşmadığımızı Forbes Teknik Servis Olarak Taahhüt ediyoruz.

Cihazımdaki Bilgiler ve Resimlerim Güvenliği ?

Cihazınızda Bulunan Özel Bilgileriniz Kişi Listesi – Resimler – Videolar – Mail Hesaplarınız Kullanıcın Mahremiyeti Korunması Yasası Gereğince Tüm Kişisel Bilgileriniz Tarafımızca Kopyalanmaz Yedek Alınmaz 3. Şahıs ve Firmalar ile Kesinlikle Paylaşılmaz Tüm Özel Bilgileriniz Forbes Teknik Servis Olarak Tarafımızca Korunur.

Alınandan daha fazla sorun bulursanız ne olacak?

Cihazınız Tarafımıza Teslim Ettiğinizde Forbes Teknik Servis Olarak Arıza Tespitinde Bulunuyoruz Arıza Tespiti Sonunda Bir veya Birden Fazla Teknik – Mekanik – Donanımsal veya Yazılımdan Kaynaklanan Problemler Tarafınıza Maliyetleri ile birlikte Bildirilir Onaylamanız Durumunda Onarım İşlemi Gerçekleşir Talebiniz Dışında Ekstra Maliyet Çıkarılmaz.

Herhangi bir şikayet durumunda kime başvuracağım ?

Cihazınızın Tamir sonrası Her hangi bir Sorun ile Karşılaşırsanız Forbes Teknik Servis – Teknik Destek Bölümü veya Müşteri Temsilcimize Müşteri Bilgilerinizi Sorunuzu ve Kaynağını Bildiriniz Yaşanan Sorun ile ilgili En kısa Sürede Yardımcı Olunacaktır. Destek  : Whatsapp (0555) 847 74 74 Hattımızdan Bize Yazabilirsiniz.