TELEFONUNUZ GÜVENLİ ELLERDE

Forbes Teknik Servis olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler kapsamınsa sizlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Vermiş olduğumuz telefon tamiri izmir hizmetinde her zaman önceliğimiz müşterilerimizin kaliteli hizmet almasıdır. Vermiş olduğumuz hizmetlerde firmamız tarafından profesyonel hizmet seçenekleri sunulur. Firmamızda görev alan tüm personeller işinde uzman ve profesyonel kişilerdir. Firma olarak tüm marka model ve telefonlarınızın tamirat ve onarımını yapıyoruz. Telefonlar yüksek maliyetli elektronik cihazlar olduğu için tamir ve onarım işlemleri güven ve kalite gerektiren hizmetlerdir. Bu nedenle telefon servisi seçiminde dikkat edilmesi gerekir. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetine dayalı servis hizmeti sunuyoruz.

TELEFON TAMİRİ

Cihazınız hakkında sorularınız mı var?

TELEFON TAMİRİ

Telefon Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon tamiri izmir seçerken dikkat edilmesi gereken birçok özellik vardır. Bunlardan ilki öncelikle servis hizmeti sunan firmanın güvenirliği ve kalitesidir. Servis hizmeti sunan firmalar kurumsal bir alt yapı ile hizmet veriyor olması gerekir. Yapılan tüm işlemlerde hizmet kapsamındaki uygulamaların firma tarafından korumaya alınması gerekir. Kurumsal firmaların sunmuş olduğu kalite ve profesyonellikle çalışma sistemine sahip olması gerekir. Telefon servis hizmeti sunan firmaların müşterilerin talep etmiş olduğu tarih ve zamanlarda hizmet sunmaları gerekir. Yapılan tamir ve onarım işlemlerinin kaliteli malzemeler ile kaliteli isçilik ile yapılması gerekir. Servis verecek olan firmaların seçiminde firma hakkında araştırma yapılmalı ve daha önce hizmet almış müşterilerin görüş ve önerilerine başvurulmalıdır. Hizmet almış kişilerin referansları firmaların hizmetleri hakkında doğru bilgiler verir. Forbes Teknik Servis olarak firmamız hakkında bilgi almak isterseniz referanslarımıza başvurabilirsiniz.

Firmamızın Müşterilerimize Vermiş Olduğu Hizmetler

Forbes Teknik Servis olarak müşterilerimize tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin önceliği kalitedir. Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda telefonların tüm onarım işlemlerini gerçekleştirir. Firmamız vizyon ve misyon olarak müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu nedenle tüm firma çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti ve güven esasına dayanan hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Sizlerde telefonlarınızın bakım ve onarım işlemlerinde güvenilir hizmet almak için firmamızı ve kalitemizi tercih edebilirsiniz.

2000

MÜŞTERİ/YIL

1,154,000

MB VERİ KURTARMA

17,414

SAAT ÇALIŞMA

10,200

TAKİPÇİ

ÜSTÜN TEKNİK DESTEK

Forbes Teknik Servis olarak cihaz onarımı işlemleri oldukça kolay işliyor. Cihazınızın güvenliği için son teknoloji sistemler kullanıyoruz.

ESNEK YARDIM SEÇENEKLERİ

Forbes Teknik Serviste telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşerek cihazınızın arızası ile ilgili servis kaydınızı oluşturun.

UYGUN SERVİS ÜCRETLERİ

Cihazınız ortalama 30 dakika içinde onarılsın ve garantili olarak size teslim edilsin. İşlemler bittikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

MARKALARIMIZ

IPhone

SAMSUNG

XIaomI

HUAWEI