FORBES TEKNİK SERVİS

İzmir Telefon, Tablet Teknik Servis Yedek Parça – Forbes Teknik Servis ve bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2007 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamız bilgisayar sektöründe kurulduğu günden bugüne kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla (7 gün 24 saat) en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

İzmir Telefon, Tablet Teknik Servis Yedek Parça Sağlayıcısı – Forbes Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize İzmir ilinde her semte bilgisayar teknik servis notebook servis, tablet teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.

Hizmet yelpazemizde Akıllı telefonlar, Tabletler, için çözümler sunmaya başladık ayrıca endüstriyel cihazların tamir bakım onarımı pano ve ana kartların arıza tespitleri ile yerinde çözüm imkanları sunuyoruz ayrıca birçok bankanın bankamatik teknik servis hizmetlerini de üstlenmiş bulunuyoruz .

Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasında anında destek alabileceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.

Forbes Teknik Servis olarak siz değerli müşterilerimize uzmanlığımız olan her alanda teknik destek ve çözüm sunmaya hazırız. Bizim ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar yakınız.

2000

MÜŞTERİ/YIL

1,154,000

MB VERİ KURTARMA

17,414

SAAT ÇALIŞMA

10,200

TAKİPÇİ

ÜSTÜN TEKNİK DESTEK

Forbes Teknik Servis olarak cihaz onarımı işlemleri oldukça kolay işliyor. Cihazınızın güvenliği için son teknoloji sistemler kullanıyoruz.

ESNEK YARDIM SEÇENEKLERİ

Forbes Teknik Serviste telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile görüşerek cihazınızın arızası ile ilgili servis kaydınızı oluşturun.

UYGUN SERVİS ÜCRETLERİ

Cihazınız ortalama 30 dakika içinde onarılsın ve garantili olarak size teslim edilsin. İşlemler bittikten sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

MARKALARIMIZ

IPhone

SAMSUNG

XIaomI

HUAWEI