Kırık titreşim motoru, hatalı yazılım, donanımsal sorunlar vb. fakat bugün iPhonunuz da titreşim sorunu olduğunda neler yapmamız gerektiğini sizlere aktaracağız.

iPhone Titreşim Sorunu‘nun üstesinden gelmek için 4 farklı yol var;

1. Telefon Ayarlarınızı Kontrol Edin!
Telefonunuzun “Ayarlar”uygulamasını açın. >>> “Sesler” bölümüne tıklayın. >>> Karşınıza Zil ve Titreşim ve Sessiz Titreşim olmak üzere iki seçenek göreceksiniz. Titreşim seçeneğini açarsanız, iPhone telefonunuz “Sessiz Modda” olmadığında titreşir. Eğer “Sessiz Titreşim” seçeneğini seçerseniz, iPhone telefonunuz “sessiz modda” olsa bile titreşir. Hala titreşim sorunu devam ediyorsa ikinci maddeye geçin.

2. Ayarları Sıfırlayın!
Yukarıdaki basamaklarıuyguladığınız halde iPhone titremiyorsa, o zaman iPhone telefonunuzu sıfırlayın. Unutmayın ki akıllı telefonunuzu sıfırlamak çoğu arızayı gidermede ise yarar ve kişisel verilerinize zarar vermez. Bu adım için ise, iPhone telefonunuzun Ayarlar Uygulamasına gidin >>> Genel Menüsüne tıklayın >>> Butonu sonuna kadar kaydırın ve sıfırla butonuna dokunun. >>> “Tüm ayarları sıfırla” seçeneğini seçin ve onaylayın. >>> Sıfırlama işleminden sonra iPhone telefonunuzun titreme özelliğini kontrol edin. >>> iPhonunuzu geri yükleyin.

3. Her şeye rağmen olmuyorsa tek çare iPhonunuzu en baştan geri yükleyin.
Bunu için izlemeniz gereken birkaç yolu var. iTunes veya iCloud’u kullanarak iPhone Cep Telefonunuzu yedekleyin. >>> iPhone telefonunuzu bilgisayara bağlayın. >>> iTunes açın >> Geri Yükle tuşuna tıklayın ve karşınıza çıkan talimatları izleyin >>> Daha sonra iPhone Telefonunuzun titreşimini kontrol edin. Peki titreşim sorunu hala devam mı ediyor?

4. iPhone Telefonunuz Hala Titremiyorsa …
Yukarıdaki yöntemlerin tümünü denedikten sonra hala iPhone titremiyorsa, bir donanım sorunu olabilir. Onarım için Cepte Tamir iyi bir seçim. ‘CEPTE TAMİR‘, akıllı telefonlara yerinde servis hizmeti vermek amacıyla, 2016 yılında kurulmuş bir İTÜ Çekirdek girişimidir. Müşterilerimizin gözünün önünde ve istediği yerde tamir işlemini gerçekleştirerek kişisel veri güvenliği sağlıyoruz, böylece hiçbir bilginiz silinmeden koruma altında kalmış oluyor. Ayrıca “20 günlük servis süresini 20 dakikaya düşürerek” zaman tasarrufu sunmayı hedefliyoruz. Tüm hizmetlerimizde orijinal parça kullanıyor, 2 yıl garanti sağlıyoruz. Şu anda Garanti Bankası ile yapmış olduğumuz kampanya ile tüm Türkiye’de telefon tamiri kabul etmekteyiz. İstanbul’da bulunan akıllı telefonlarınızda bir problem oluştuğunda bizimle iletişime geçerek ücretsiz kargo ile cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Aynı gün içinde tamir işleminiz gerçekleştirilip, yine size kargo ile gönderim sağlanacaktır. Ayrıca İstanbul dışından gelen arızalı telefonlarınızı ücretsiz kargo ile cihazın arıza durumuna göre ortalama 1-10 iş günü içerisinde tamir ediyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

  1. Tamamen orijinal parçalarla ve 2 yıl garantili olarak (bataryalar 6 ay, CepteTamir onaylı ekranlar ise 1 yıl garantilidir) bu işlemleri gerçekleştiriyoruz, kesinlikle yan sanayi veya çıkma parça kullanılmamaktadır.
  2. Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz.
  3. CepteTamir öncelikli olarak sizin mutlu olmanızı ve cihazınızdan tam anlamıyla ilk günkü gibi performans almanızı sağlarız.
  4. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.
  5. Tamir ve yükseltme gibi tüm işlemlerin ardından indirimli koruma paketi alma fırsatı. Koruma paketlerimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları için CepteKoruma‘ya göz atabilirsiniz.
  6. Cihazlarınızı İstanbul içinden ücretsiz kurye ile ve İstanbul dışından da ücretsiz kargo hizmetimizle gönderebilirsiniz, hem gönderdiğiniz zaman hem de cihazı teslim alacağınız zaman hiçbir kargo ve kurye ücreti ödemeyeceksiniz.
  7. İşlemler maksimum 3 iş günü içinde tamamlanıp cihazınız size gönderilir bu süreçte ihtiyaç halinde size ücretsiz yedek cihaz hizmeti de verebiliyoruz.

Tüm işlemlerde kullanılan parçalar tamamen orijinal ve işlemi yapan teknisyenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve CepteTamir sertifikalıdır.

GARANTİ UYGULAMALARIMIZ

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler sistemimize kayıt edilir. Bu kapsamda cihazınız ile ilgili işlemlerden sonra CepteTamir kaynaklı ortaya çıkan sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ediyoruz. Batarya değişim işlemlerinde 6 ay, A kalite ekran değişim işlemlerinde 1 yıl, orijinal ekran ve diğer tüm tamir işlemlerinde ise 2 yıl garanti sağlamaktayız.

Bu noktada sizden tek isteğimiz cihazınızın servisimiz haricinde başka bir yerde açılmaması ve parça değişimi yapılmamasıdır.

Telefonunuzun marka ve model seçimini yaparak tamir talep formu oluşturmak için tıklayın.


Tamir işlemleriniz için WhatsApp hattımızdan iletişime geçebilir, müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.